FAQ

Na této stránce najdete nejcasteji kladené otázky k portálu VACANDO a príslušné odpovedi. Doufáme, že vás budeme moci co nejlépe provázet a podporovat pri plánování a príprave vaší dovolené.

Pokud byste meli další otázky, mužete nás prímo kontaktovat.

Jak u VACANDO najdu vhodné rekreacní ubytování na svou dovolenou?

VACANDO vám nabízí ruzné možnosti vyhledávání.

Velmi komfortní navigace nového druhu vás velmi rychle dovede k vašemu ideálnímu rekreacnímu ubytování. Na levé strane obrazovky jsou v navigacní lište uvedena nejcastejší kritéria pro vyhledávání. Nemusíte tedy – jak tomu bývá u jiných poskytovatelu – nejprve zadávat datum odjezdu a pocet osob, ale mužete prostrednictvím kliknutí jednoduše zvolit jednotlivá kritéria (napr. mesíc cesty, druh ubytování) a nechat se inspirovat možnými nabídkami. Vždy když kliknete na kritérium vyhledávání se automaticky prizpusobí seznam výsledku vyhledávání ve stredové cásti obrazovky. Výsledky mužete libovolne omezovat prostrednictvím kliknutí na další kritéria vyhledávání na levé strane. Pokud už urcitá kritéria vyhledávání ve výberu vlevo nahore nechcete použít, kliknete na malé „x“ vedle techto kritérií vyhledávání. Poté toto kritérium vyhledávání zmizí a výsledky se automaticky prizpusobí.

Další možností vyhledávání je využití vyhledávání v textu. Zadejte k tomu prosím vhodné vyhledávané pojmy (napr. váš cíl cesty) do pole vyhledávání, v pravém sloupci internetových stránek VACANDO.

Seznam výsledku vyhledávání si mužete také nechat libovolne seradit podle ceny, názvu a hodnocení.

Prejeme vám mnoho radosti pri vyhledávání vašeho vhodného rekreacního ubytování.

Co presne VACANDO nabízí?

VACANDO je internetový portál pro rekreacní ubytování, tzn. pro rekreacní domy a byty, chaty, vily a mnohá další neobvyklá ubytování.

Nabízíme vám obsáhlou nabídku, vysoce komfortní funkce vyhledávání a snadný rezervacní postup.

Duležité: VACANDO nenabízí žádná vlastní ubytování. Všechna ubytování nabízejí partneri a smluvní vztah vzniká vždy mezi príslušným poskytovatelem a nájemníkem. Platí proto Všeobecné obchodní podmínky spolecnosti VACANDO a navíc všeobecné obchodní podmínky príslušného poskytovatele. VACANDO je nemuže nijak ovlivnit.

Máte-li zájem o další informace, prectete si prosím Všeobecné obchodní podmínky (VOP).

Jak si mohu rezervovat rekreacní byt nebo dum?

Rezervacní postup na portálu VACANDO je velmi jednoduchý a sestává z následujících rychle proveditelných kroku:

  1. Jakmile najdete vhodné ubytování, mužete si na stránce s podrobnostmi zkontrolovat vybavení a dostupnost a kliknout potom na pole „Rezervovat“. Poté se vám zobrazí stránka s prehledem. Zde mužete vybrat požadované možnosti a doplnkové služby. Správná cena pronájmu se vám ihned zobrazí.
  2. V kroku 2 vás prosíme o údaje k vaší osobe a k požadovanému zpusobu platby.
  3. V kroku 3 si mužete znovu zkontrolovat všechny údaje. Když je všechno správne, potvrdte prosím Všeobecné obchodní podmínky (VOP). Kliknutím na „Nyní rezervovat“ si mužete závazne rezervovat svou dovolenou na prání.
Máte-li otázky, zavolejte prosím VACANDO týmu.

Zastihnete nás od pondelí do pátku vždy od 9 do 18 hodin, na telefonním císle zobrazeném v pravém sloupci.

Jak poznám, zda je ubytování na dovolenou dostupné v období, ve kterém plánuji cestu?

VACANDO vám nabízí velmi komfortní funkci vyhledávání. Jakmile jste klikli v levém sloupci v navigaci na urcité casové období (mesíc), zobrazí se vám v seznamu výsledku vyhledávání pouze ubytování, která jsou dostupná v tomto požadovaném období.

Každé ubytování má svou stránku s podrobnostmi, na které je zobrazena dostupnost v prehledném kalendári.

Nekterá ubytování jsou k dispozici pouze na požádání: k temto ubytováním mužete zanechat dotaz a poskytovatel vás bude co nejdríve kontaktovat.

Kde najdu další informace k rekreacnímu ubytování?

Poskytovatelé príslušných ubytování se snaží podat vám co nejobsáhlejší popisy objektu a doplnit je také fotografiemi. Další informace vám bohužel nemužeme nabídnout.

Protože je VACANDO ciste internetový portál, nemuže vám také bohužel nabídnout žádné katalogy. Existuje však možnost zeptat se prímo príslušných poskytovatelu ubytování na další informace.

Jak najdu cenove nejvýhodnejší rekreacní ubytování?

Nejlepší je, když kliknete na levé strane obrazovky v navigaci v bloku kritérií „Cena za týden“ na odpovídající cenu, která se nejvíce blíží vašemu rozpoctu.

Zobrazí se vám potom pouze ubytování v této cenové tríde. Vždy máte možnost seradit seznam výsledku vyhledávání podle ceny.

K cemu budou použity moje údaje?

VACANDO zachází s vašimi osobními údaji prísne duverne. Data se predávají dále pouze v prípade rezervace a pouze príslušným poskytovatelum ubytování. Platí ustanovení o ochrane dat príslušných poskytovatelu.

VACANDO nepredává žádné údaje tretím osobám nebo organizacím. Zarucujeme vám, že nebudete dostávat žádné nevyžádané reklamní materiály tretích stran.

Mohu si rezervovat také pronájem vozidla, lety a akce prostrednictvím VACANDO?

Spolecne s partnery pracujeme na tom, abychom vám poskytovali obsáhlou nabídku doplnkových služeb. Naším cílem je, abyste si mohli svou cestu rezervovat optimálne z jedné ruky.

Mužete mi poslat katalog v tištené podobe?

VACANDO je pouze on-line portál. Proto vám bohužel nemužeme nabídnout žádné tištené katalogy. To je duležitým základem toho, že vám mužeme ubytování a naše služby nabízet za velmi výhodných cen a podmínek.

Kdy a jak dostanu své cestovní podklady?

Své cestovní podklady obdržíte prímo od poskytovatele vámi rezervovaného ubytování, zpravidla 4 týdny pred odjezdem (krome nabídek last minute).

Co znamená maximální obsazení?

Maximální obsazení udává pro kolik dospelých osob je ubytování urceno. U nekterých ubytování existuje možnost poskytnout pristýlky nebo detské postýlky. Tyto informace najdete na stránce s podrobnostmi k príslušnému objektu.

Jak jsou vybaveny rekreacní domy a byty?

Vybavení ubytování je velmi rozlicné a muže sahat od luxusního až po jednoduché. Informace o presném vybavení ubytování najdete na príslušné stránce s podrobnostmi.

Proc bych mel/a rezervaci provést u spolecnosti VACANDO?

VACANDO vám nabízí velmi obsáhlou nabídku rekreacního ubytování ve všech cenových kategoriích a kvalitách. Jsme presvedcení, že pomocí naší revolucní funkce vyhledávání najdete presne takové ubytování, jaké odpovídá vašim potrebám.

Nabídka se prubežne rozširuje a neustále se pripojují noví partneri. Protože jsme pouze on-line portál, mužeme udržovat nízké náklady – vy profitujete z velmi výhodných podmínek.

Jak bezpecne jsou prenášeny moje údaje pri rezervaci?

U spolecnosti VACANDO provádíte rezervaci bezpecne pres 128bitové šifrování pomocí SSL. Toto poznáte podle symbolu zámku vpravo dole!!! Nemusíte tedy pochybovat o tom, že by mohly mít tretí strany prístup k vašim datum behem prenosu.