O nás

Proc další portál s ubytováním na dovolenou?

Je skutecne potreba? Tyto otázky jsme si pri príprave portálu kladli také. A dospeli jsme k záveru, že ano! Nebot portál VACANDO je jiný a nabízí vám nové rekreacní zážitky, individuálne prizpusobené vašim práním a potrebám! Disponujeme rozmanitou nabídkou rekreacního ubytování – ale nenabízíme hotely. Nechte volne rozvinout svou osobnost, podle hesla: individuálne místo hotelu.

Naším cílem je stát se nejoptimálnejším uživatelským portálem pro individuální rekreacní zážitky. Považujeme se za vašeho poradce a chceme vás inspirovat: pred dovolenou, behem ní a také po vaší dovolené. Chceme naši nabídku prizpusobovat vašim potrebám a privádet vás na nové a také neobvyklé myšlenky.

VACANDO znamená:

  • NAJÍT (místo hledat): Myslíme si, že nalezení a rezervování vašich rekreacních zážitku by melo být co nejjednodušší a uživatelsky nejoptimálnejší. Považujeme se za vašeho „pruvodce“ a provádíme vás – prostrednictvím nekolika kliknutí – rozmanitou nabídkou k ubytování podle vašich prání.
  • SVOBODA: Chceme vám nabídnout svobodu, nezávislost a individuálnost. Naše nabídka na dovolenou je jiná než v hotelech, zbavená povinností a omezování. S naším rekreacním ubytováním máte možnost uzpusobit svou dovolenou zcela podle svých prání. Volne podle hesla: „Mohu delat, co chci.“
  • ZÁŽITEK Z DOVOLENÉ: Chceme, abyste neco zažili. At už klid a odpocinek, slunce a pláž nebo akci a dobrodružství, pro každého máme vhodný rekreacní zážitek. Co to muže být? Rekreacní dum, apartmá, vila na pláži, chata, farma, bungalov, horská bouda, zámek nebo hrad – nebo prípadne nekdy v budoucnu také hausbót, chýše na strome nebo iglú?
  • RODINA a PRÁTELÉ: Myslíme si, že dovolená je nejkrásnejším casem v roce a clovek by ji mel strávit se svými nejdražšími. Cas pro sebe a spolecnou zábavu! Vetšina našich rekreacních zážitku a ubytování je vhodná pro rodiny nebo také pro menší i vetší skupiny prátel.

Chcete se presvedcit? Tak se nechte inspirovat a nalákat našimi úžasnými nabídkami!

Další informace